Kniha návštěv

 

Je to místo, kde můžete psát své diskuzní příspěvky.

Původně byla míste volné diskuze, později jsem byl nucen tuto diskuzi začít obsahově regulovat. A tak je to místo kde se dočkáte mé odpovědi na každý smysluplný dotaz. Můžete zde vlákladat také nejrůznější připomínky, postřehy či své vlastní návrhy na chod těchto stránek. Zvláštni podsekci představují Vtipy a humor protože humoru není nikdy dost. 

Kniha návštěv za 10 měsícu fungování zažila okolo 600 příspěvků. Spatříte zde podporující příspěvek Tomáše Pfeiffera, mediálně známé osobnosti která již mnoho let formou televizních vystoupení, novinových rozhovorů, přednášek a koncertů na Vodnářský zvon šíří ušlechtilou myšlenku Společné Věci v naší zemi. A najdete zde i primitivní vyjádření vulgárního puberťáka, který zde vylévá hnůj nacházející se v jeho nitru. Nezlobme se na něj. Ten člověk nezaslouží naše rozhořčení, ale daleko více naši lítost. Nepřejme mu ani peklo ani nějaký velký trest, ale zmoudření. To je to, co potřebuje.

Jedna praktická rada pro všechny čtenáře. Když se objeví diskuzní příspěvek pod určitým jménem, nevěřte hned tomu, že jej napsal dotyčný autor. Příspěvky lidí podepsaný mým jménem, a už se jeden vyskytl budu pravidelně odstraňovat. Bohužel technicky se tomu nedá zabránit.

 

Od 18.7.2011 můžete také zasílat příspěvky, články, hádanky, fotografie atd. zasílat  na partnerskou stránku spravovanonou mými bývalými studenty  https://zpv-ekologie-studenti.webnode.cz/ přes email  jezevec2011@seznam.cz 

 

Petr Bajnar

 

Kniha návštěv

Datum: 03.11.2016

Vložil: Arnica

Titulek: Pozdrav z Havířova

...jak je svět malý... A Vesmír vtipný :-) Sedím a uvažuji, jak pojmenovat webovou stránku... pro případ, kdybych si nějakou založila... Gaia? Živá země? Vydala se na průzkum, zda něco takového najdu na internetu... První klik a zásah... Tedy v podstatě nic závratného. Jen ten Havířov a obchodka jsou mi rovněž blízké...

Datum: 30.01.2016

Vložil: Luxus

Titulek: dotaz

Co teď děláte mistře?

Datum: 16.05.2016

Vložil: Petr Bajnar

Titulek: Re: dotaz

Momentálně sedím u počítače a odpovídám na Váš dotaz.
A jinak dělám všelicos. Pokud se ptáte na zaměstnání, pak momentálně pracuji v jedné strojírenské firmě v mém okolí.

Datum: 20.12.2015

Vložil: Petr Bajnar

Titulek: Pár slov

Po mnoha měsících jsem se podíval na své stránky a do Knihy návštěv. Zavzpomínal na vás a určitou etapu svého života a smazal několik "šprýmařských příspěvků v diskuzi", které svého času byly časté a kupodivu se pár jich objevilo docela nedávno.
Zdravím všechny, kteří se zde někdy ještě podívají a doufám, že se vám v životě daří dobře. Pokud byste snad na mně měli po letech nějaké dotazy, nebo mi cokoliv chtěli sdělit, pak můžete kdykoliv na můj email.

Datum: 14.07.2013

Vložil: Izajáš

Titulek: dotaz

Čtete bibli mistře?

Co Váš život?

Proč jste se stáhl do ústraní?

Datum: 21.07.2013

Vložil: Petr Bajnar

Titulek: Re: dotaz

1. Četl jsem bibli
2.Žiji
3. I politici, umělci, vědci... mají období kdy jsou na výsluní a vidět. A pak období kdy o nich není vidu ani slechu. Takový je osud člověka.

Datum: 14.07.2013

Vložil: EKOLOG

Titulek: dotaz

A co aktivita na těchto stránkách?
Proč už se tu nic neděje?
Plánuje se ještě někdy něco tady udělat?

EKOLOG TOM

Datum: 21.07.2013

Vložil: Petr Bajnar

Titulek: Re: dotaz

Já bych to řekl tak. Tyto stránky do značné míry naplnily historickou ůlohu. A co Vy víte. Kdykoliv je může kdokoliv objevit a pak se jimi nechat inspirovat. Před nedávnem jsem dostal email z jedné školy v Čechách jestli materiály z mých stránek mohou využít k výuce.

Zdravím ekologu TOMe

Datum: 14.07.2013

Vložil: Mišihara

Titulek: dotaz

Dobrý den,

po delší odmlce se Vás na něco zeptám. Jak užíváte léta?
Co práce?
Pěstujete doma myši nebo jiné domácí zvířata?
Vzpomínáte na školu, ve které jste učil?
A co život, jak se Vám daří?

Mišihara z obchodky :)

Datum: 21.07.2013

Vložil: Petr Bajnar

Titulek: Re: dotaz

Teď užíván léta. Co se týče práce, tak na tyto otázky od jisté doby s jistých důvodů veřejně neodpovídám.
Jistě, že si občas vzpomenu na školu. Ty nepříjemné vzpomínky již zmizely a zůstala nostalgie. No vidíte, teď jsem si vzpomněl, že zrovna dnes v noci se mi zdálo o paní profesorce Ryšavé. Kupodivu jsem se s ní nesetkal ve škole, ale byla mojí šéfkou v práci. A byla na mně podobně přísná, jako bývala na vás.

Záznamy: 1 - 10 ze 1647
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek